Bilgin Hukuk Bürosu

Bizi Tanıyın

Bilgin Hukuk Bürosu

Bilgin Hukuk Bürosu, Bursa’da 1975 yılında kurulmuştur. Ofisimizin temeli Av. Ömer Şerif Bilgin ve Av. Reşit Azmi Bilgin tarafından atılmış olup kurulduğu günden itibaren tecrübeleriyle kaliteli hizmet veren, müvekkillerinin sorunlarını hızlı bir şekilde doğru çözüme kavuşturan köklü ve kurumsal bir ofis haline kısa zamanda gelmiştir.

Hukuk danışmanlığı ve dava takibi konusunda 40 yılı aşkın tecrübeye sahip ofisimiz; uzman avukat ve danışman kadrosu ile üst düzey çalışmalar yapmakta iletişim halinde olduğu akademisyenlerle beraber çözüm odaklı hedefler ortaya koymaktadır.

Yerel ve uluslararası alandaki hizmetlerini yenilikçi ve modern bir hukuk ofisi ile müvekkillerine sunmaktadır. Ofisimizin merkezi Bursa olmak üzere İstanbul ve Ankara ağırlıklı çalışmaktadır.

Ofisimiz senelerdir çalıştığı çeşitli hukuksal alanlarda edindiği tecrübelerle profesyonel şekilde özel ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bilgin Hukuk Bürosu müvekkillerinin menfaatini gözeten, savunan, koruyucu avukatlık ve danışmanlık prensibine sahiptir. Ofisimizin ilkelerinin temelinde güven ve dürüstlük esası yer almaktadır. Bununla birlikte Bilgin Hukuk ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek en verimli çözüm yolunu müvekkillerine sunmaktadır.